УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ

дійсний акредитований член Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій

"Любимо схема-терапію, організовуємо зустрічі, ділимось корисною літературою і посиланнями, обговорюємо почуте на семінарах і конференціях"

Володимир Караваєв

голова секції, лікар-психіатр/психотерапевт, акредитований когнітивно- поведінковий терапевт/супервізор, схема-терапевт (сертифікат ISST)
dr.karavaev@gmail.com
+38 (095) 062-08-02

«Практикуємо разом, ділимось досвідом і корисними матеріалами, підтримуємо один одного.»

Олена Муха

голова секції, психолог/психотерапевт.
lenamukha@gmail.com
+38 (067) 772-73-22

"Розвиток – вивчаємо та обговорюємо літературу, слідкуємо за дослідженнями та нововведеннями, обмінюємося досвідом та тренуємо стратегії ДПТ."

Джежелій Юлія

голова секції, психолог в методах: когнітивно-поведінкова терапія, діалектична поведінкова терапія, схема-терапія.
Взаємопідтримка – майданчик для формування й взаємодії команд ДПТ; допомога у пошуку діючих груп тренінгу навичок для надання комплексної програми ДПТ людям, що її потребують. Стандарти якості – організовуємо групові супервізії, вебінари, майстер-класи, орієнтуємо один одного на шляху до акредитації. Просвітництво – поширюємо інформацію про доказову психотерапію, приймаємо участь у круглих столах, конференціях тощо.
1641616@gmail.com
+38(067) 164 16 16

"Знаємо, що розлади харчової поведінки тема складна. Віримо в ефективність доказових методів психотерапії.Маємо місію – найвищі міжнародні стандарти терапії РХП для наших клієнтів."

Вікторія Оліфіренко

голова секції, медичний психолог, сертифікований травматерапевт.
Творимо синергію професійної спільноти разом! Запрошуємо долучитися кваліфікованих спеціалістів, що поділяють нашу місію. Ділимося знаннями, досвідом, організовуємо професійні заходи. Допомагаємо клієнтам знайти свого сертифікованого спеціаліста у Вашому місті.
vikaolifirenko33@gmail.com
+380985540953

Валентина Нейкова-Мохова

голова секції, дипломований психолог, психотерапевт (в модальності: гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія, схема-терапія, EMDR), спеціаліст в області психотерапії травм і кризових станів.
neikova.mokhova@gmail.com
+ 38 067 484 99 85

Контакти секретаріату УАКПТ:

79011, м. Львів

вул. Свєнціцького 17, офіс 043

e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Copyright © 2017      УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ