дійсний акредитований член Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій

Українська асоціація когнітивно-поведінкової терапії, будуючи акредитованим членом Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій, забезпечує акредитацію фахівців та акредитацію навчальних програм з КПТ у відповідності до стандартів EABCT.

Акредитація навчальної програми/закладу означає відповідність даної навчальної програми Європейським стандартам освіти у КПТ та можливість підтвердження сертифікату випускника даної програми євросертифікатом з КПТ за посередництва УАКПТ. У випадку акредитації програми акредитаційній комісії даної навчальної програми/установи делегована від УАКПТ функція акредитації випускників даної навчальної програми, які виконали усі вимоги згідно стандартів УАКПТ та ЕАВСТ. Детальніше про акредитацію програм на сторінці «вивчати КПТ» та у документі «Положення про акредитацію програм»

Акредитація фахівця передбачає процедуру, у процесі якої оцінюється відповідність освіти та кваліфікації у КПТ відповідної особи щодо сучасних освітніх кваліфікаційних стандартів/вимог. Відповідно при успішному проходженні акредитації особі присвоюється відповідний кваліфікаційний рівень, який є свого року знаком визнання, “знаком якості”. Це важливо як для самої особи – бо це надає відповідного професійного статусу; а також для клієнтів, які шукають відповідного терапевта, що може надати якісну послугу КПТ; дослідників, які шукають “якісних” терапевтів для проведення досліджень; керівників навчальних програм, які потребують знову ж таки якісних супервізорів та викладачів методу. Відповідно процедура акредитації є як стимулом для особи до розвитку у КПТ у відповідності до найвищих сучасних стандартів, так і формою захисту якості КПТ як методу, щоби тільки ті особи, які дійсно мають відповідну освіту і кваліфікацію могли називати себе КПТ терапевтами та надавати психотерапевтичну послугу методом КПТ, навчати інших цього методу і т.д. Детальніше про індивідуальну акредитацію фахівців див. «Стандарти акредитації УАКПТ», «Процедура акредитації УАКПТ».

Індивідуальну акредитацію фахівців здійснює як акредитаційна комісія УАКПТ, так і акредитаційні комісії навчальних програм з КПТ, що здобули відповідну акредитацію УАКПТ. Акредитація УАКПТ може бути автоматично підкріплена євросертифікатом з КПТ від ЕАВСТ (за додаткову встановлену ЕАВСТ оплату).

Реєстр акредитованих навчальних закладів та освітніх програм з КПТ

(акредитація УАКПТ за стандартом EABCT)

Склад акредитаційної комісії УАКПТ

Катерина Явна

(голова комісії, e-mail: kyavna@gmail.com)

Галина Нетлюх

(секретар комісії)

Олег Романчук

Документи для завантаження:

Контакти секретаріату УАКПТ:

79011, м. Львів

вул. Свєнціцького 17, офіс 043

e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Copyright © 2017       УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ