УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ

дійсний акредитований член Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій

Дорогі колеги,

Запрошуємо до вступу в члени Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Членство в УАКПТ є можливістю стати членом української спільноти фахівців КПТ, які поділяють спільне бажання працювати задля розвитку цього важливо методу психотерапії в Україні. Ми віримо у силу професійної спільноти і сподіваємося, що ця спільнота КПТ-терапевтів в Україні ставатиме усе більшою і більшою, що вона буде наповнена ентузіазмом і творчими ідеями, буде надихати на розвиток нових проектів у сфері охорони психічного здоров’я, а також професійного розвитку, наукових досліджень та загалом розвитку КПТ. Ми сподіваємося, що УАКПТ зробить багато корисного для розвитку КПТ в Україні та загалом для психічного здоров’я українського суспільства. Але це можливо лише тоді, коли УАКПТ буде динамічною, живою спільнотою – яка функціонує на демократичних принципах, яка створює простір для активності та творчих ініціатив її членів – а тому – хочемо запросити усіх зацікавлених в розвитку КПТ фахівців у члени УАКПТ!

Членство в УАКПТ є індивідуальним. Індивідуальними членами можуть бути громадяни України‚ які є фахівцями чи студентами спеціальностей, пов’язаних з охороною психічного здоров’я, і які виявили бажання брати участь у діяльності УАКПТ і які сприяють реалізації її статутних завдань. При цьому обов’язковою умовою є дотримання етичних стандартів УАКПТ.

Для вступу в УАКПТ необхідно подати відскановану підписану заяву, надіславши її на електронну адресу УАКПТ. До заяви необхідно додати заповнену анкету (облікову картку) Члена УАКПТ, копію паспорту (першої сторінки, а також усіх сторінок, що містять фотографії) та копію диплому про вищу освіту. Заяву повинні підписати два члени УАКПТ, які рекомендують дану особу до вступу у члени УАКПТ. У випадку, якщо особі надали усні рекомендації двоє з членів Правління – можна надіслати заявку без рекомендаційних підписів, але особа має погодити з відповідними членами Правління попередньо, що вони підтвердять свою рекомендацію підписом на зборах Правління, коли розглядатиметься дана заявка (діючий склад Правління є на головній сторінці сайту УАКПТ). У випадку, якщо особа не знає нікого з членів УАКПТ, хто би міг рекомендувати її до вступу, то можна надіслати заявку, без відповідних рекомендацій. Правління УАКПТ розгляне її, а тоді вирішить, як організувати подальші кроки щодо знайомства з даною особою та прийняття її у члени УАКПТ.

Приєднуйтеся! Разом – ми сила!

10 переваг членства в УАКПТ

  1. Приналежність до провідної фахової асоціації з КПТ в Україні та участь в житті професійної спільноти КПТ-терапевтів – можливість спілкування, співпраці та підтримки.
  2. Автоматичне членство у Європейській асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT), оскільки УАКПТ є дійсним акредитованим членом EABCT.
  3. Можливість української та європейської акредитації в КПТ, яка діє тільки для членів УАКПТ (або інших національних асоціацій КПТ, що є членами EABCT).
  4. Знижки на участь в конференціях та інших заходах як УАКПТ так і EABCT.
  5. У випадку акредитації – розміщення у реєстрі акредитованих КПТ-терапевтів членів УАКПТ.
  6. Доступ до закритої спільноти УАКПТ у фейсбуці, де є можливість прямого спількування, обміну ідеями та ресурсами та ін.
  7. Регулярне інформування про новини та ресурси з КПТ, що поширюються УАКПТ між її членами.
  8. Можливість участі в грантах та проектах УАКПТ.
  9. Можливість участі (без додаткового фінансового внеску) в роботі регіональних осередків, робочих груп, секцій УАКПТ.
  10. І… це весело, цікаво й натхненно!!!

Документи для завантаження:

Почесні члени УАКПТ:

Мааке Науте

Голландія

Леоні ван Гінкель

Голландія

Денис Угрин

Великобританія

Еуан Хайс

Великобританія

Дейвід Вестбрук

Великобританія (посмертно)

Річард Охрінг

Ізраїл

Хелен Макдональд

Великобританія

Контакти секретаріату УАКПТ:

79011, м. Львів

вул. Свєнціцького 17, офіс 043

e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Copyright © 2017      УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ.