дійсний акредитований член Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій

Дорогі колеги,

Запрошуємо до вступу в члени Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії. Членство в УАКПТ є можливістю стати членом української спільноти фахівців КПТ, які поділяють спільне бажання працювати задля розвитку цього важливого методу психотерапії в Україні. Ми віримо у силу професійної спільноти і сподіваємося, що ця спільнота КПТ-терапевтів в Україні ставатиме усе більшою і більшою, що вона буде наповнена ентузіазмом і творчими ідеями, буде надихати на розвиток нових проектів у сфері охорони психічного здоров’я, а також професійного розвитку, наукових досліджень та загалом розвитку КПТ. Ми сподіваємося, що УАКПТ зробить багато корисного для розвитку КПТ в Україні та загалом для психічного здоров’я українського суспільства. Але це можливо лише тоді, коли УАКПТ буде динамічною, живою спільнотою – яка функціонує на демократичних принципах, яка створює простір для активності та творчих ініціатив її членів – а тому – хочемо запросити усіх зацікавлених в розвитку КПТ фахівців у члени УАКПТ!

Членство в УАКПТ є індивідуальним. Індивідуальними членами можуть бути громадяни України‚ які є фахівцями чи студентами спеціальностей, пов’язаних з охороною психічного здоров’я, і які виявили бажання брати участь у діяльності УАКПТ і які сприяють реалізації її статутних завдань. При цьому обов’язковою умовою є дотримання етичних стандартів УАКПТ.

Для вступу в УАКПТ необхідно подати відскановану підписану заяву, надіславши її на електронну адресу УАКПТ. До заяви необхідно додати заповнену анкету (облікову картку) Члена УАКПТ, копію паспорту (всіх заповнених сторінок), копію диплому про вищу освіту, а також копії документів, що підтверджують вашу освіту і кваліфікацію в КПТ (за наявності). У заяві потрібно вказати прізвища та імена двох членів УАКПТ, які рекомендують вас до вступу в Асоціацію. Ми не вимагаємо внесення особистих підписів осіб, що рекомендують, до бланку заяви для спрощення електронного документообігу. Утім, Правління залишає за собою право переконатися у дійсності рекомендацій за потреби. У випадку, якщо особа не знає нікого з членів УАКПТ, хто би міг рекомендувати її до вступу, то можна надіслати заявку без відповідних рекомендацій. Правління УАКПТ розгляне її, а тоді вирішить, як організувати подальші кроки щодо знайомства з даною особою та прийняття її у члени УАКПТ.

Приєднуйтеся! Разом – ми сила!

10 переваг членства в УАКПТ

  1. Приналежність до провідної фахової асоціації з КПТ в Україні та участь в житті професійної спільноти КПТ-терапевтів – можливість спілкування, співпраці та підтримки.
  2. Автоматичне членство у Європейській асоціації поведінкових та когнітивних терапій (EABCT), оскільки УАКПТ є дійсним акредитованим членом EABCT.
  3. Можливість української та європейської акредитації в КПТ, яка діє тільки для членів УАКПТ (або інших національних асоціацій КПТ, що є членами EABCT).
  4. Знижки на участь в конференціях та інших заходах як УАКПТ так і EABCT.
  5. У випадку акредитації – розміщення у реєстрі акредитованих КПТ-терапевтів членів УАКПТ.
  6. Доступ до закритої спільноти УАКПТ у фейсбуці, де є можливість прямого спількування, обміну ідеями та ресурсами та ін.
  7. Регулярне інформування про новини та ресурси з КПТ, що поширюються УАКПТ між її членами.
  8. Можливість участі в грантах та проектах УАКПТ.
  9. Можливість участі (без додаткового фінансового внеску) в роботі регіональних осередків, робочих груп, секцій УАКПТ.
  10. І… це весело, цікаво й натхненно!!!

Документи для завантаження:

Почесні члени УАКПТ:

Мааке Науте

Голландія

Леоні ван Гінкель

Голландія

Денис Угрин

Великобританія

Еуан Хайс

Великобританія

Дейвід Вестбрук

Великобританія (посмертно)

Річард Охрінг

Ізраїл

Хелен Макдональд

Великобританія

Контакти секретаріату УАКПТ:

79011, м. Львів

вул. Свєнціцького 17, офіс 043

e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Copyright © 2017      УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ.