УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ

дійсний акредитований член Європейської асоціації поведінкових та когнітивних терапій

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ
КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ
ТЕРАПІЇ

ІНСТИТУТ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я
УКРАЇНСЬКОГО КАТОЛИЦЬКОГО
УНІВЕРСИТЕТУ

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ
КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ
ТЕРАПІЇ

запрошують усіх зацікавлених фахівців на

6-ту Українську науково-практичну конференцію
з когнітивно-поведінкової терапії

«КПТ впродовж різних етапів життя»

7-8 червня 2019 року м. Львів,
Український Католицький Університет

банер

Раді запросити спільноту фахівців сфери охорони психічного здоров’я на 6-ту конференцію КПТ в Україні. Темою цьогорічної конференції вибрано «КПТ впродовж вікових етапів життя»  – і у такий спосіб хочемо запросити нашу спільноту до рефлексії щодо місця КПТ у плеканні психічного здоров’я у різних вікових категоріях, впродовж циклу розвитку людини від народження до старості. Сподіваємося, що дана тема стимулюватиме дискусію, як щодо адаптації КПТ до різних вікових груп, так і специфіки застосування у лікуванні психічних розладів у різних категорій людей, а також застосування КПТ у превентивному форматі.

Тож ми запрошуємо до участі у конференції усіх зацікавлених осіб – психотерапевтів, психіатрів, лікарів, психологів, медсестер, соціальних працівників та інших фахівців сфери охорони здоров’я і психологічної допомоги населенню, науковців, студентів та всіх, хто цікавиться сучасними напрямами психотерапії та психологічної допомоги. Запрошуємо, як у ролі учасників, так і – на цьому хочемо наголосити особливо! – як доповідачів, ведучих воркшопів. Переконані, що науково-практичний характер і самої КПТ, і її клінічної практики, і даної конференції створює можливості широкої палітри можливостей участі і доповідей, як більш наукового, так і більш практичного характеру.

Для того, щоби забезпечити клінічну орієнтованість конференції хочемо у її програму цього разу, крім класичних доповідей та воркшопів включити додатковий формат – секцію презентації клінічних випадків. Ми певні, що багато хто з членів української спільноти КПТ має випадки терапії, досвід яких може бути цікавим для інших, для загальної дискусії. Тож на спеціальній секції можна буде зробити презентацію випадку та «винесених уроків» з досвіду даної терапії. Хочемо також запросити на цій конференції зробити «крок вперед» молодим фахівцям – зокрема випускникам магістерської програми клінічної психології з основами КПТ ІПЗ УКУ та випускникам УІКПТ – і запропонувати їм особливу секцію «дипломних робіт», на якій вони зможуть презентувати власну дипломну роботу з КПТ. І уже традиційно – пропонуємо «ранкову каву із супервізором» молодим фахівцям, що є на дорозі вивчення КПТ.

Тож сподіваємося, що ця конференція стане особливою подією у розвитку нашої професійної спільноти КПТ.  І що буде багато плідного спілкування. І – що програма буде цікавою і цінною з можливістю вибору для кожного індивідуального меню доповідей, воркшопів, секцій та інших активностей на актуальні теми застосування КПТ у сфері охорони психічного здоров’я. Отож, сердечно запрошуємо  – і чекаємо на зустріч у Львові!

В часі конференції відбудуться також Загальні Збори членів Української асоціації КПТ з черговими виборами керівних органів.

Реєстрація: Запрошуємо зацікавлених осіб подавати заявки на участь у конференції – як у ролі учасника, так і доповідача/ведучого воркшопу. Регламент доповідей – 15 хв., презентації випадку– 10 хв, тривалість воркшопів – 1.5 години. Реєстрація на участь у конференції, а також заявка на доповідь чи воркшоп подається виключно онлайн. При реєстрації онлайн окремо є реєстрація на воркшоп, на пленарну доповідь, на сесію доповідей на основі дипломної роботи випускників УІКПТ та магістерської програми УКУ, окремо – на секцію презентації клінічних випадків. Реєстрація на «ранкова кава із супервізором» є також виключно онлайн і є можлива лише для осіб віком до 30 років, які є в процесі здобуття освіти у КПТ.

Заявки на доповідь/воркшоп/презентацію випадку приймаються до 30 квітня 2019 року. Зверніть увагу, що при реєстрації до 30 квітня діє найнижчий тариф участі в конференції!

 Місце проведення: Конференція відбудеться у приміщенні Українського Католицького Університету у Львові, зокрема пленарні засідання відбуватимуться у конференцзалі Львівської духовної семінарії за адресою вул. Хуторівка 35а.

Вартість участі у конференції: При реєстрації до 30 квітня організаційний внесок складає для членів УАКПТ, студентів УІКПТ, УКУ та денної форми навчання інших вузів – 700 грн, для інших осіб – 1000 грн, доповідачам та ведучим воркшопів – 400/600 грн відповідно. Оргвнесок за реєстрацію покриває участь у всіх заходах конференції, включаючи воркшопи та святкове прийняття у перший день конференції.  При реєстрації після 30 квітня –  900 і 1200 грн відповідно. Після реєстрації онлайн на участь в конференції вам надійде інформаційний лист з інструкціями щодо оплати оргвнеску.

Оргкомітет на конкурсній основі відбирає доповіді та воркшопи на основі поданих заявок та наявних часових і аудиторних можливостей. 

Детальна програма конференції буде на вебсайтах організацій, що є співорганізаторами конференції після 15 травня: УАКПТ (www.uacbt.org.ua), УІКПТ (www.i-cbt.org.ua), ІПЗ УКУ (www.ipz.org.ua), а також буде надіслана усім зареєстрованим учасникам конференції на електронну пошту.

Із запитаннями ви можете звертатися у секретаріат УАКПТ на e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Чекаємо на зустріч з вами на конференції у Львові!

Контакти секретаріату УАКПТ:

79011, м. Львів

вул. Свєнціцького 17, офіс 043

e-mail: uacbt.org.ua@gmail.com

Copyright © 2017       УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ.